خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
امنیت و جرايم

​از بازداشت ۱۲۰ تن به اتهام جرایم جنایی در هرات خبر داد شد

Mar 19, 2018 - 16:22
هرات(پژواک،۲۸حوت۹۶):مسئولان امنیتی در هرات از بازداشت ۱۲۰ تن به اتهام جرایم جنایی خبر داد می گویند که با گرفتاری این افراد وضعیت امنیتی در این ولایت بهبود خواهد یافت .
Read More

دوملاى داعشى و٦فرد مسلح به اتهام ترويج آئين سلفيت درجوزجان لت وکوب شدند

Mar 19, 2018 - 15:52
شبرغان (پژواک، ٢٨حوت ٩٦): باشنده گان قریه چقمه چقور ولسوالی قوش تپه در یک اقدام بی پیشینه دو تن از ملا های داعشی را که با شش تن از افراد مسلح این گروه برای ترویج آیین سلفیت به این قریه آمده بودند، مورد ضرب و شتم قرار دادند . مردی که خود را به اسم...
Read More

"سال ۱۳۹۶ خونین ترین سال برای جامعه رسانه ای افغانستان بود"

Mar 19, 2018 - 15:46
کابل(پژواک، ۲۸حوت۹۶): مرکز خبرنگاران افغانستان، اعلام کرد که سال ۱۳۹۶ با ۲۱ کشته و ۵۷ زخمی، خونین ترین سال تا اکنون برای جامعه رسانه ای کشور بوده است. این موضوع امروز در مراسمی که به گرامی داشت از روز خبرنگار(۲۷ حوت) با حضور مقام های دولتی و...
Read More

انفجار در هرات يک کشته و٩ زخمى داشت

Mar 19, 2018 - 14:41
هرات(پژواک،۲۸حوت۹۶): در اثر انفجار در ولسوالی شیندند ولایت هرات یک فرد ملکی کشته و نه تن دیگر زخم برداشتند . امین الله امین آمر امنیت قوماندانی امنیه ولایت هرات ضمن تایید این رویداد به آژانس خبری پژواک گفت که انفجار بعد از ظهر امروز(دو شنبه) در...
Read More

در اثر انفجار در جلال آباد،۱٥تن کشته و زخمی شدند

Mar 19, 2018 - 14:13
تعقیبی-جلال آباد(پژواک،۲۸حوت۹۶): در اثر انفجار در شهر جلال آباد، مرکز ننگرهار چهار تن از حامیان حزب اسلامی کشته و ١١ تن دیگر زخم برداشته اند. عطاءالله خوگیانی سخنگوی والی ننگرهار امروز"۲۸حوت" به آژانس خبری پژواک گفت که حوالی بعد از ظهر امروز در...
Read More

یک زن در ولسوالی بهارک بدخشان سربریده شده است

Mar 19, 2018 - 13:34
فيض آباد (پژواک، ٢٨حوت ٩٦) :منابع دولتی در بدخشان می گویند که یک زن دريکى از ولسوالی هاى بهارک بدخشان که از سوی طالبان کنترول می شود، سربریده شده؛ اما طالبان اين مسئله را رد کردند. ثناء الله روحانی مسئول مطبوعاتی قوماندانی امنیه بدخشان به آژانس خبرى...
Read More

يک زن در شبرغان خودکشى کرد

Mar 19, 2018 - 11:56
شبرغان (پژواک، ٢٨حوت ٩٦) : مسئولان درولايت جوزجان ميگويند که يک زن ١٨ ساله در شهر شبرغان اين ولايت ذریعه فیرتفنگ چره یی به زنده گی اش خاتمه داد. محمد رضا " غفوری " سخنگوی والی جوزجان به پژواک خبرى پژواک گفت که این زن باشنده اصلی ولایت سرپل است که در...
Read More

نیروهای ناتو شهر میمنه را ترک کردند

Mar 18, 2018 - 20:02
ميمنه (پژواک ٢٧ حوت ٩٦): منابع معتبر امنیتی در ولایت فاریاب می گویند که نیروهای ناتو به یکباره گی شهر میمنه را به قصد مزار شریف ترک کردند.
Read More

شورای ولايتى کندز از ناامنى در اين ولايت نگرانى کرد

Mar 18, 2018 - 18:12
کندز(پژواک،٢٧حوت٩٦): شوراى ولايتى کندز، از آنچه که ناکامى عمليات نيروهاى امنيتى عليه مخالفان مسلح در اين ولايت مى خواند انتقاد نموده و مى گويد که اگر به امنيت کندز توجه جدى صورت نگيرد، در فصل جنگى احتمال دارد بار ديگر سقوط کند.
Read More

در ساختمان ۲۰مکتب در هلمند پوسته های امنیتی ایجاد شده است

Mar 18, 2018 - 16:40
لشکرگاه (پژواک،۲۷ حوت۹۶): ریاست معارف هلمند می گوید که در ساختمانهای ۲۰مکتب در مناطق مختلف ولایت هلمند، پوسته های امنیتی ایجاد شده است.
Read More

"رباينده گان برادر يکى از مشاورين رييس جمهور در بغلان بايد مجازات شوند"

Mar 18, 2018 - 16:30
کابل (پژواک،۲۷حوت۹۶): برخى اعضاى مشرانوجرگه، خواهان مجازات رباينده گان برادر يکى از مشاورين رييس جمهور در بغلان شده، مى گويند که اين شخص از سوى يک قوماندان مسلح غيرمسوول ربوده شده بود.
Read More

شش متعلم يک کورس در دشت برچى شهر کابل در اثر انفجار جراحت برداشتند

Mar 18, 2018 - 16:22
کابل (پژواک، ٢٧حوت ٩٦): در يکى از کورس ها در منطقۀ دشت برچى شهر کابل، بمب دستى از سوى فرد ناشناس منفجر گرديده و در نتيجۀ آن، اين شخص کشته شده و شش شاگرد کورس زخم برداشته اند.
Read More

دختر خُردسال در جوزجان مورد تجاوزجنسى قرار گرفت

Mar 18, 2018 - 16:05
شبرغان (پژواک،٢٧حوت٩٦): منابع امنيتى در ولايت جوزجان مى گويند که يک دختر١٠ ساله، از سوى يک مرد در ولسوالی قوش تپۀ اين ولايت، مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.
Read More

پنج پوليس در غزنى کشته و زخمى شدند

Mar 18, 2018 - 14:53
شهرغزنى (پژواک، ٢٧ حوت ٩٦): در اثر حملۀ طالبان در شهر غزنى، پنج پوليس کشته شده و دو تن ديگر جراحت برداشته اند.
Read More

فوزى: درعمليات نويد "٨" درسه ولسوالى فارياب ده ها روستا پاکسازى گرديد

Mar 18, 2018 - 13:24
ميمنه (پژواک،٢٧حوت ٩٦): والی فارياب مى گويد که در عمليات نويد" ۸" در ولسوالى هاى خواجه سبزپوش، شيرين تگاب و دولت آباد؛ حداقل ٦٢ قريه از وجود طالبان پاکسازى گرديده و تلفات سنگين نيز به اين گروه واردشده است.
Read More

در اثر انفجار در خوست ٩ طفل کشته و زخمى شدند

Mar 18, 2018 - 11:55
شهرخوست (پژواک، ٢٧ حوت٩٦): مقامات امنيتى مى گويند که در اثر انفجار در ولسوالى نادرشاه کوت ولايت خوست، ١١ طفل کشته و زخمى شده اند.
Read More

١١ طالب و نيروى خيزش مردمی درفارياب کشته و زخمی شدند

Mar 18, 2018 - 10:05
ميمنه (پژواک،٢٧حوت ٩٦): منابع امنيتی در ولايت فاریاب می گويند که در جريان درگيری ميان نيروهاى دولتى و مخالفان مسلح، ١١ تن از طرفين درگير کشته و زخمى شدند.
Read More

یک قومندان خیزش مردمی با حدود یکصد نفر مسلح به طالبان پیوست

Mar 17, 2018 - 20:30
میمنه (پژواک ٢٦ حوت ٩٦): مقام های محلی در ولایت فاریاب از پیوستن یک قومندان نیروهای خیزش مردمی با بیش از یکصد نفر مسلح به مخالفین مسلح خبر می دهند.
Read More

انفجار ماين در غور يکتن را کشت و پنج تن ديگر را مجروح کرد

Mar 17, 2018 - 20:20
فیروزکوه (پژواک،۲۶حوت۹۶): در اثر انفجار ماین کار گذاری شده در ولسوالی تیوره ولایت غور، یک کودک کشته شد و پنج تن دیگر مجروح گردید.
Read More

در فير پوليس بر اعتراض کنندگان در ننگرهار سه تن کشته و مجروح شدند

Mar 17, 2018 - 18:32
جلال آباد (پژواک، ٢٦ حوت ٩٦): در نتيجه فیرهاى پوليس بالاى مظاهره کنندگان در ولسوالى چپرهار ننگرهار، يک تن کشته شده و دو تن ديگر زخم برداشته اند.
Read More