خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
دین و فرهنگ

از برخى آثار تازه چاپ شده در مورد برهان الدین ربانی روگشایی شد

Sep 17, 2017 - 16:40
کابل(پژواک، ۲۶سنبله ۹۶): از مجموعه مقالات نوشته شده در مورد شخصیت برهان الدین ربانی رهبر فقید جمعیت اسلامی و رئیس جمهور اسبق، و پنج اثر شامل سخنرانی ها و دست نوشته های وی، روگشایی شد.
Read More

سانچارکی: اگر رسانه ها مالیات شان را پرداخت نکنند، از فعالیت محروم خواهند شد

Sep 13, 2017 - 17:21
کابل(پژواک، ۲۲ سنبله ۹۶): معین نشراتی وزارت اطلاعات و فرهنگ، می گوید که هرگاه رسانه ها مالیات خود را پرداخت نکنند، با برخورد قانونی مواجه خواهند شد و دیگر حق فعالیت نخواهند داشت.
Read More

مقامات افغان: خانم نانسى حمايتگر بزرگ فرهنگ افغانستان بود

Sep 12, 2017 - 16:50
کابل (پژواک،۲۱سنبله ۹۶): مقامات افغان در مراسم يادبود از كارنامه هاي "نانسی دوپری" افغانستان شناس مشهور امريکايى، از تلاش هاى او در زمينۀ حفظ و نگهداشت ميراث های تاريخی و فرهنگی کشور قدردانى نموده و گفتند که خانم نانسى، حمايتگر بزرگ فرهنگ افغانستان...
Read More

مظاهره کننده ها پخش اوارق توهين آميز به اسلام و کشتار مسلمانان در برما را محکوم کردند

Sep 12, 2017 - 12:02
کابل (پژواک،۲١سنبله۹۶): حدود دو هزار مظاهره کننده در قره باغ کابل، کشتار مسلمانان در برما و پخش اوراق اخير تبليغاتى نيروهاى خارجى در شمال کابل را محکوم نموده مى گويند که آمادۀ قربانى براى دفاع از دين اسلام مى باشند. نُه روز قبل، نیروهای امریکایی...
Read More

سومین جشنواره فلم مهرگان در کابل گشایش یافت

Sep 10, 2017 - 18:53
کابل (پژواک، ۱۹سنبله ۹۶): سومین جشنوارۀ فلم مهرگان که در آن، ۳۵۰ فلم از افغانستان و چهار کشور دیگر شرکت دارد، در کابل آغاز شد.
Read More

سعودى: رسانه ها مسووليت خود را در محو تروريزم انجام دهند

Sep 05, 2017 - 14:47
جده (پژواک، ١٤ سنبله ٩٦): وزير اطلاعات و فرهنگ عربستان سعودى، از رسانه ها خواست که نقش خود را در مقابل تروريزم و افراطيت انجام دهند. داکتر العواد وزير اطلاعات و فرهنگ سعودى، اين اظهارات را شب گذشته در يک نشست، با حدود ٣٠٠ خبرنگار که از حدود ١٧٠ کشور...
Read More

"دين اسلام، بر وحدت مسلمانان تاکيد کرده و تفرقه را منع قرار داده است"

Sep 04, 2017 - 17:30
کابل (پژواک، ١٣ سنبله ٩٦): اشتراک کنندگان همايش علماى مذاهب اسلامى افغانستان در کابل، ضمن تاکيد بر وحدت هرچه بيشتر مردم افغانستان گفتند که هيچ کس نمى تواند افغان ها را به نام هاى شيعه، سنى وغيره از هم جدا کنند.
Read More

دو روز بعد، انتقال حجاج افغان از عربستان به کابل آغاز ميشود

Sep 04, 2017 - 10:51
کابل (پژواک، ۱۳سنبله ۹۶) :وزارت ارشاد، حج و اوقاف می گوید که قرار است دو روز بعد، انتقال حجاج افغان، از عربستان سعودی به کابل آغاز گردد. به گفتۀ این وزارت، اولين طياره حامل حجاج افغان، به روزچهارشنبه ١٥ سنبله در ميدان هوايى کابل نشست خواهد کرد. به...
Read More

امسال بيش از ٢٠٠هزارتن از باميان ديدن کرده اند

Sep 03, 2017 - 09:48
باميان(پژواک،١٢سنبله ٩٦): مسوولان در ولايت باميان مى گويند که ميزان بازديد گردشگران داخلى و خارجى از آثار باستانى، ساحات توريستى و مناظر طبيعى اين ولايت افزايش يافته و در سال روان، دست کم دوصد هزار تن از باميان ديدن کرده اند.
Read More

غنی : علما در موعظه های شان فتنه هاى تروریستان را افشا نمایند

Sep 02, 2017 - 11:04
کابل (پژواک، ١١ سنبله٩٦) : رئیس جمهور غنی از علما خواست تا در موعظه های شان، فتنه ها و توطئه های تروریستان را افشا نمایند و مردم را به اتحاد و همدلی فرا بخوانند.
Read More

شهروندان کشور نماز عيد را در فضاى امن ادا کردند

Sep 01, 2017 - 10:40
کابل (پژواک،١٠سنبله ٩٦): شهروندان نماز عيد سعيد اضحى (قربان) را در فضاى امن در سراسر کشور ادا کردند.
Read More

عيد سعيد اضحی مبارک

Sep 01, 2017 - 09:40
کابل (پژواک،١٠ سنبله ٩٦):رهبرى آژانس خبرى پژواک عيد سعيد اضحى (قربان ) را به همه مسلمانان افغانستان و جهان تبريک مى گويد.
Read More

کودکان بی بضاعت در پایتخت: فقر، خوشی عید را از ما گرفته است

Sep 01, 2017 - 09:13
کابل (پژواک، ۱۰ سنبله٩٦): عید قربان- بزرگترین جشن اسلامی- فرا رسید؛ اما این عید برای صدها کودک بی بضاعت که در کابل تحت پوشش مراکز حمایتی"آشیانه" قرار دارند، تفاوتی با روزهای عادی ندارد و ناداری، خوشی عید را از آنان گرفته است.
Read More

مراسم حج در مکۀ مکرمه آغاز شد

Aug 30, 2017 - 19:21
مکۀ مکرمه (پژواک، ٨ سنبله ٩٦): صدها هزار مسلمان براى ادا کردن فريضۀ حج رکن پنجم اسلام، از طرف حرم شريف به سوى عرفات حرکت کردند و با اين کار مناسک حج آغاز شد.
Read More

رسانه ها بجز تلويزيون ها از جريمه مالياتى معاف شدند

Aug 29, 2017 - 17:39
کابل (پژواک،٧سنبله ٩٦): رييس جمهور محمداشرف غنى طی حکمی، جريمه های مالياتی رسانه هاى چاپی، صوتی، خبرگزاری ها و موسسات نشراتی را معاف کرد.
Read More

آمادگى هاى کامل براى مراسم حج گرفته شده است

Aug 28, 2017 - 16:57
مکۀ مکرمه (پژواک،٦سنبله٩٦): حکومت سعودی اعلام کرده است که برای مراسم حج، آمادگی کامل گرفته شده و نزدیک به دو میلیون مسلمان از کشورهای دیگر رسیده اند.
Read More

نخستين "ديوار شهروندى" در ارگ رياست جمهورى ايجاد گرديد

Aug 27, 2017 - 16:36
کابل (پژواک، ۵ سنبله ۹۶): در يک اقدام بى سابقه، دفتر مشاوريت ارشد رياست جمهورى در امور ملل متحد، "ديوار شهروندی" را به هدف مشخص کردن جايگاه شهروندان در ارگ رياست جمهوری ايجاد کرده است. در "ديوار شهروندی" که امروز رونمايى گرديد، تصاوير شهروندان موفق...
Read More

حکمتیار: جوانان به تهاجم فکری و فرهنگی شدید مواجه اند

Aug 25, 2017 - 10:02
کابل (پژواک، ٣ سنبله ٩٦): گلبدين حکمتيار ميگويد که جوانان به تهاجم فکری و فرهنگی شدید مواجه اند و بعضی عوامل بیرونی باعث گسترش فساد اخلاقی و بی بندوباری در میان جوانان به خصوص دختران شده است. موصوف اين اظهارات را در ديدار با جوانان نهاد اجتماعی «...
Read More

معترضان: رييس جمهور از علماى هرات معذرت بخواهد

Aug 22, 2017 - 17:46
هرات (پژواک،٣١ اسد ٩٦): ده ها تن از عالمان دينى در هرات، در عکس العمل به اقدام نيروهاى امنيتى افغان و خارجى مبنى بر دستگيرى يکتن در پيوند به فعاليت هاى تروريستى از دارالعلوم اين ولايت، دست به اعتراض زدند.
Read More
KABUL, Aug 22, 2017: Members of the Joint Committee on Media and Government held a press conference on media and media issues in Kabul, where the main goal of the meeting was the achievements of a joint committee of journalists and government officials under the supervision of the second vice president Mr. Danish.

"روند بررسی قضایای اخیر خشونت علیه خبرنگاران قناعت بخش بوده است"

Aug 22, 2017 - 16:59
کابل (پژواک، ۳۱اسد ۹۶): کمیته مشترک رسانه ها و حکومت، از تلاش حکومت بخاطر پیگیری قضایای خشونت علیه خبرنگاران در سه ماه گذشته استقبال کرد. فهیم دشتی معاون کمیته مشتر ک رسانه ها و حکومت، در یک نشست خبری گفت که در ماه های اخیر این کمیته که زیر نظر سرور...
Read More