خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
دین و فرهنگ

معترضان: معین امور جوانان بی‌ کفایت است بايد برکنار شود

Jan 13, 2018 - 15:21
کابل (پژواک، ۲۳ جدی ٩٦): ده ها تن از فعالان مدنى در يک گردهمايى اعتراضى در برابر درب شوراى ملى؛ معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ را به بی کفایتی متهم کرده و خواهان برکناری اش از این سمت شدند. معترضان شعارهايى بر ضد سيدکمال سادات معين جوان...
Read More

خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان افزایش یافته است

Jan 11, 2018 - 16:16
کابل (پژواک، ۲۱ جدی ۹۶): یافته‌های یک نهاد خبرنگاری نشان می‌دهد که در یک سال گذشته ۱۶۹مورد خشونت علیه خبرنگاران به ثبت رسیده است که نسبت به یک سال قبل از آن با افزایش همراه بوده است.
Read More

ده ها مورد خشونت در سال جاری علیه خبرنگاران و کارمندان رسانه ای ثبت شده است

Dec 28, 2017 - 17:11
کابل (پژواک،۷ جدی ۹۶): بر اساس آمار ثبت شده یکی از مراکز حمایت از خبرنگاران، در سال جاری میلادی( ۲۰۱۷) ۱۴۱ مورد خشونت که شامل قتل، لت و کوب، تهدید، و بازداشت موقت کارمندان رسانه ها است در کشور صورت گرفته است.
Read More

نشست علما با صدور قطعنامه یی در محکومیت جنگ و تشویق طالبان به صلح خاتمه یافت

Dec 26, 2017 - 17:41
کابل (پژواک، ۵ جدی ۹۶): صد‌ها تن از علمای دین از ولایات مختلف کشور؛ در یک گردهمایی در کابل، از طالبان خواستند تا با پرهیز از جنگ و حفاظت از تاسیسات و پروژه‌های عام المنفعه، راه صلح را در پیش گیرند.
Read More

علیه معین جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ تظاهرات شد

Dec 25, 2017 - 16:17
کابل(پژواک، ٤ جدی ٩٦): ده ها تن از جوانان در یک حرکت اعتراضی، در مقابل معینیت جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، معین امور جوانان را به بی کفایتی متهم کردند و خواهان برکناری اش شدند.
Read More

موسيقی محلی غور به باد فراموشی سپرده شده است

Dec 25, 2017 - 13:56
فيروزکوه (پژواک،٤جدى ٩٦): شمارى از هنرمندان موسيقى در غور مى گويند که موسيقی محلی و نغمه هاى بومى اين ولايت که روزگارى به محافل خوشى مردم رنگ و بوى ويژه مى بخشيد؛ اکنون رو به فراموشى است. هنرمندان وفرهنگيان اين ولايت، از عدم توجه مسوولين به موسيقی...
Read More

"به ٧١ قضيۀ خشونت عليه خبرنگاران رسيدگى شده است"

Dec 24, 2017 - 16:50
کابل (پژواک، ٣ جدى ٩٦): مقام ها در نشست سالگرد کميتۀ مشترک رسانه ها و حکومت، از مجبور شدن برخى رسانه ها به خودسانسورى سخن زده و گفتند که اين کميته، به ٧١ قضيه خشونت عليه خبرنگاران رسيدگى نموده است.
Read More

سیمینار "راه ابریشم و افغانستان" در ننگرهار برگزار شد

Dec 20, 2017 - 19:22
جلال آباد (پژواک،۲۹قوس۹۶): روز دوم سمينار دو روزۀ علمی - تحقیقاتی بین المللی تحت نام "راه ابریشم و افغانستان" امروز در شهر جلال آباد مرکز ولایت ننگرهار از سوی وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد.
Read More

"نقش جوانان در اعتماد سازی میان افغانستان و پاکستان موثر است"

Dec 20, 2017 - 15:45
کابل(پژواک، ٢٩ قوس ٩٦): وزارت اطلاعات و فرهنگ، نقش جوانان را در اعتماد سازی میان افغانستان و پاکستان موثر دانسته می گوید که بهترین گزینه برای دستیابی به صلح و مصالحه رجوع به رویکردهای مدنی می باشد.
Read More

رهنمای مصوونیت خبرنگاران از چاپ برآمد

Dec 17, 2017 - 16:34
کابل (پژواک، ۲۶قوس ۹۶): کتابچۀ رهنمای مصوونیت خبرنگاران که به منظور افزایش معلومات خبرنگاران در زمینۀ مصوونیت کاری شان تدوین شده است، چاپ و منتشر شد.
Read More

علمای کشور از موضع حکومت در مورد بیت المقدس حمایت کردند

Dec 17, 2017 - 15:14
کابل (پژواک،٢٦قوس ٩٦): شماری ازعلمای کشور، موضع و موقف حکومت افغانستان در قبال بیت المقدس حمایت نموده و تصمیم رئیس جمهور امریکا را محکوم کردند. این علما که امروز در يک نشست خبرى در مرکز رسانه هاى حکومت صحبت مى کردند، گفتند که قدس نه تنها برای...
Read More

قانون "کاپى رايت" نياز به تعديل دارد

Dec 16, 2017 - 15:14
کابل(پژواک، ۲۵ قوس ۹۶): وزارت اطلاعات و فرهنگ، ضمن نگرانی از سرقت های فرهنگی و ادبی ناشران و مؤلفان در کشور می گويد که نقايص در قانون "کاپی رايت"، چالش آفرين شده و بايد اين قانون تعديل گردد. سيد آقا حسين فاضل سانچارکی معين نشراتى وزارت اطلاعات و...
Read More

برخى رسانه ها در بدخشان به علت مشکلات مالى از فعاليت بازمانده اند

Dec 15, 2017 - 10:57
فيض آباد(پژواک،٢٤قوس ٩٦):مسوولان در رياست اطلاعات و فرهنگ ولايت بدخشان مى گويندکه از جمله ۴۰ رسانه صوتی ٬ تصويری و چاپی اين ولايت تنها ٢٣ آن فعاليت دارند و متباقى غيرفعال مى باشند.
Read More

مرکزخبرنگاران:بى توجهى حکومت به قطعنامه سازمان ملل نگران کننده است

Dec 14, 2017 - 15:39
کابل (پژواک،٢٣قوس ٩٥):با وجود تعهد رهبران حکومت افغانستان مبنی بر حمایت از آزادی بیان و تامین امنیت و مصونیت خبرنگاران در کشور، حکومت از پیشنویس قطعنامه اخیر سازمان ملل متحد در این زمینه که تعهدی برای پایان دادن به معافیت جرایم علیه خبرنگاران است،...
Read More

نمايشگاه توليدات صنعتی افغانستان و ايران در هرات برگزار شد

Dec 12, 2017 - 15:51
هرات (پژواک،٢١قوس ٩٦): دوازدهمين نمايشگاه مشترک توليدات صنعتى افغانستان و ايران، در شهر هرات برگزارشد که در آن، دست کم ٥٠ شرکت توليدى دو کشور، محصولات شان را به نمايش گذاشته اند. اين نمايشگاه چهار روزه، با حضور شماری از مسوولين محلی هرات و ولايت...
Read More

نمایشگاه نقاشی و مجسمه سازی جوانان ولایت غزنی برگزار شد

Dec 11, 2017 - 18:14
کابل (پژواک، ۲۰قوس ۹۶): نمایشگاه آثار نقاشی و مجسمه سازی جوانان ولایت غزنی در کابل برگزار شد.
Read More

"نیمی از خبرنگار نمی خواهند قضایای خشونت علیه شان پیگیری شود"

Dec 07, 2017 - 18:04
کابل(پژواک، ۱۶قوس۹۶): یک نظر سنجی تازه نشان می دهد که از هر ۱۰ خبرنگاران افغان، پنج تن آن ها نمی خواهند قضایای خشونت علیه شان از سوی نهادهای عدلی و قضایی پیگیری شود.
Read More

نمایشنامه رخشانه در کابل اجرا شد

Dec 07, 2017 - 16:01
کابل( پژواک، ۱۶قوس ۹۶): نمایشنامه رخشانه که روایتی از زندگی تلخ یک زن افغان و خشونت های رایج خانوادگی در افغانستان است، در کابل به اجر در آمد.
Read More

با دسترسى به خدمات "اس ام اس" پژواک، از تازه ترين رویدادها باخبر شوید

Dec 06, 2017 - 16:41
کابل (پژواک، ١٥ قوس ٩٦): آژانس خبرى پژواک در همکارى با کمپنى مخابراتى روشن، سیستم خبررسانی از طريق ارسال پیام های کوتاه (SMS) را آغاز کرد؛ تا مردم به زودى و آسانى به تازه ترين خبرها دسترسى داشته باشند.
Read More

به گرامیداشت از روز هنر جشنوارۀ هنر در کابل برگزار شد

Dec 06, 2017 - 15:53
کابل (پژواک، ۱۵قوس ۹۶): رییس اجرائی حکومت می گوید که به دليل جنگهای چند دهۀ اخیر و افراطی گری های دینی طالبان، هنر وهنرمند در افغانستان آسیب جدی دیده و کاملا به حاشیه کشانده شده اند.
Read More