خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
بازسازى

در ولايت لغمان ١٤٤ پروژه به هزينۀ ١.٢ ميليارد افغانى تکميل شده است

Jan 15, 2018 - 15:23
جلال آباد (پژواک، ٢٥ جدى ٩٦): مقامات مى گويند که طى دو ونيم سال گذشته، بيش از ١٤٤ پروژۀ عام المنفعه به ارزش ١.٢ ميليارد افغانى، در لغمان تطبيق شده و کار برخى پروژه هاى ديگر به ارزش يک و نيم ميليارد افغانى، جريان دارد. به گفتۀ مقامات، در اين پروژه ها...
Read More

کار پروژه خط آهن هرات- خواف متوقف شده است

Jan 14, 2018 - 16:24
هرات (پژواک،٢٤جدى ٩٦): مسوولان در رياست فوايد عامۀ ولايت هرات مى گويند که کار ساخت قطعه سوم خط آهن هرات- خواف که از سوى کشور ايران ساخته مى شود، از يکماه بدينسو به دلايل نامعلوم متوقف گرديده است.
Read More

کار چندين پروژه انکشافى در ولسوالى فيض آباد جوزجان آغاز شده است

Jan 11, 2018 - 11:21
شبرغان (پژواک،٢١جدى٩٦):مقامات محلى در ولايت جوزجان مى گويندکه به هزينه بيش از ٧٠ ميليون افغانى کار تطبيق چندين پروژه عام المنفعه در ولسوالی فيض آباد اين ولايت آغاز گرديده است.
Read More

در سال گذشتۀ مالى ١٩٠ پروژه در ننگرهار تطبيق شده است

Jan 10, 2018 - 12:16
جلال آباد(پژواک، ٢٠ جدى ٩٦): مقامات ولايت ننگرهار مى گويند که در سال گذشتۀ مالى، در اين ولايت ١٩٠ پروژۀ بزرگ به هزينۀ ٦٠٤ميليون افغانى تکميل کرده است. پروژه هاى يادشده؛ شامل بازسازى، خدمات صحى، پيشرفت ها در بخش معارف و ايجاد سهولت ها به مناطق دهاتى...
Read More

هزاران روستانشين در جوزجان از آب آشاميدنی مستفيد می شوند

Jan 09, 2018 - 16:42
شبرغان (پژواک، ۱۹ جدی ۹۶): رياست احيا و انکشاف دهات ولايت جوزجان، در حالی از آغاز کار ١٥پروژه آبرسانی به هزينه بيش از ۳۸ ميليون افغانی در اين ولايت خبر ميدهد که مردم از کمبود برق، عدم دسترسی به خدمات صحی و سرک منظم موتر رو در برخی نقاط رو به رو اند.
Read More

تا دوسال آينده دسترسى مردم به آب صحى به ٧٣ درصد خواهد رسيد

Jan 07, 2018 - 14:43
کابل(پژواک ،۱۷جدی ۹۶): براساس پلان آب‌ رسانی دوساله که ميان وزارت احيا و انکشاف دهات و صندوق وجهی سازمان ملل برای کودکان "يونيسف" به امضا رسيد، تا دو سال آينده يک ميليون و ۸۰۰ هزار نفر به خدمات آب ‌رسانی و حفظ‌الصحه در دهات دست‌رسی پيدا می‌کنند...
Read More

پنج پروژۀ زیربنایی در سمنگان به بهره برداری سپرده شد

Jan 07, 2018 - 14:15
ایبک (پژواک، ١٧جدی ٩٦): بيش از يکهزار خانواده، از مزاياى پنج پروژۀ عام المنفعه که امروز در سمنگان به بهره بردارى سپرده شد، مستفید شدند. این پروژه به کمک مالی بانک انکشاف آسيایی، از طریق برنامۀ انسجام ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات، در ولسوالی خرم...
Read More

ساختمانهای تلویزیون ملی در پنجشیر و پروان به بهره برداری سپرده شد

Jan 03, 2018 - 16:30
پاراخ-چاریکا(پژواک،۱۳ جدی۹۶): کارساخت دو تعمیر تلویزیون ملی در ولایات پنجشیر و پروان، به هزینه ۴۲ میلیون افغانی تکمیل و امروز به بهره برداری سپرده شد.
Read More

ساختمان یک لیسه در فاریاب به بهره برداری سپرده شد

Dec 28, 2017 - 19:04
میمنه(پژواک،۷ جدی۹۶): ساختمان یک لیسه دختران در میمنه که به کمک مالی حکومت ناروی ساخته شده است، به بهره برداری سپرده شد.
Read More

يک پُل در ولسوالى لعل و سرجنگل به بهره بردارى سپرده شد

Dec 26, 2017 - 15:47
فيروزکوه (پژواک،٥جدى ٩٦): با ساخت يک پل موتررو در ولسوالی لعل و سرجنگل ولايت غور، دست کم ٢٣ قريه با مرکز ولسوالى وصل گرديد و از سوى ديگر، ٣٥٠ خانوادۀ بى بضاعت از کمکهاى غيرغذايى جمعيت هلال احمر افغانی، مستفيد شدند.
Read More

۳۸ پروژۀ جدید انکشافی در نُه ولایت کشور عملی می‌شود

Dec 24, 2017 - 15:52
کابل (پژواک، ۳جدی۹۶): وزارت احیا و انکشاف دهات، اعلام کرد که ۳۸ پروژۀ جدید را به ارزش بیش از ٤٢٦ میلیون افغانی، در نُه ولایت عملی می‌کند.
Read More

دها تن از اتباع قطری برای گشايش چند پروژه انکشافى وارد ولايت فراه شدند

Dec 24, 2017 - 10:00
فراه (پژواک، ٣ جدی ۹۶): سى تن از اتباع قطر به رياست شیخ علی بن عبدالله آل ثانی تجار قطری و ريیس موسسۀ خیریه الغرافه در ولايت فراه، براى گشايش چندين پروژه انکشافى وارد اين ولايت شدند. حکمت الله نظری رئيس دفتر والی فراه به آژانس خبری پژواک گفت که اين...
Read More

ميدان هوايى براى نشست هليکوپترها در تخت سفر هرات ساخته ميشود

Dec 23, 2017 - 15:23
هرات (پژواک،٢جدى ٩٦): مسوولان محلى درهرات مى گويند که قراراست يک ميدان هوايى برای نشست چرخبال‌های مهمانان ارشد داخلی و خارجی، در منطقۀ تخت سفر شهرهرات ساخته شود. جيلانی فرهاد سخنگوی والی هرات، به آژانس خبرى پژواک ‌گفت که محل ساخت اين ميدان هوايى،...
Read More

مسوولان: پروژه ساخت محبس فيض آباد در گرو قراردادی ها قرار دارد

Dec 21, 2017 - 14:15
فيض آباد(پژواک،٣٠قوس ٩٦): مسوولان در ولايت بدخشان، با ابراز نگرانى مى گويند که شش سال از آغاز کارساخت محبس جديد فيض آباد که با شرکت ساختمانى مربوط به يک عضو ولسى جرگه قرارداد شده، مى گذرد؛ اما تاکنون کار اين ساختمان تکميل نشده است. سمونوال صديق الله...
Read More

تعمیر یک مکتب نسوان به بهره برداری سپرده شد

Dec 20, 2017 - 18:34
ميمنه (پژواک ٢٩ قوس ٩٦): تعمیر مکتب متوسطه نسوان "تاشلی گذر" که به کمک کشور شاهی ناروی در ناحیه هفتم شهر میمنه ساخته شده است، امروز به بهره برداری سپرده شد.
Read More

٩٥ درصد شهر اسعدآباد مرکز ولايت کنر خلاف ماستر پلان اعمار شده است

Dec 20, 2017 - 11:59
اسعدآباد(پژواک، ٢٩ قوس ٩٦): باشندگان و مقامات ولايت کنر مى گويند که ٩٥ درصد شهر اسعدآباد مرکز ولايت خلاف ماستر پلان اعمار شده که در اثر آن مشکلات مردم و حکومت روز به روز بيشتر ميشود. به اساس معلومات مقامات محلى، از سوى وزارت شهر سازى و مسکن حکومت...
Read More

شفاخانه ولایتی شبرغان تهدابگذارى شد

Dec 18, 2017 - 16:48
میمنه (پژواک،۲۷قوس۹۶): کار ساخت شفاخانه ولایتی شبرغان، با هزینۀ ۱۴۰ میلیون افغانی آغاز گردید.
Read More

ساختمان يک مکتب مختلط درولسوالى قورغان به بهره برداری سپرده شد

Dec 15, 2017 - 15:48
میمنه(پژواک،٢٤قوس ٩٦):تعمیر مکتب مختلط قریه سرخ بازار ولسوالی قورغان ولايت فارياب که، به هزینه ۵۰۰ هزار دالرامريکايى به شکل مُدرن به کمک کشور ترکيه ساخته شده است به بهره برداری سپرده شد.
Read More

ساختمان یک مارکت بزرگ تجارتی در شبرغان به بهره برداری سپرده شد

Dec 14, 2017 - 18:33
شبرغان(پژواک، ۲۳قوس ۹۶): یک مارکت تجارتی در شبرغان که با هزینه ۳۰۵ میلیون افغانی بودجه شاروالی ساخته شده است، به بهره برداری سپرده شد.
Read More

عدم اعمار پل گلبهار مانع تکمیل شدن کار یک سرک مهم در کاپیسا شده است

Dec 13, 2017 - 19:16
محمودراقی(پژواک،۲۲قوس۹۶): قرار بود کار اعمار شاهراه در کاپیسا که سه ولایت را با هم وصل می کند در سه سال تکمیل شود؛ اما به سبب عدم اعمار پل گلبهار کار ساخت شاهراه یاد شده از هفت سال به اینسو متوقف شده است.
Read More