خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
نواورى و تکنالوجى

طرح صدور لیسنس و جواز سیر الکترونیکی از کابل آغاز می‌شود

Jan 03, 2018 - 19:31
کابل (پژواک، ۱۳جدی ۹۶): وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اعلام کرد که برنامه نوسازی سیستم اداری مدیریت ترافیک کابل را روی دست گرفته است تا این اداره بتواند لیسنس و جواز سر را به شکل الکترونیک صادر کند.
Read More

همایش بازاریابی آنلاین در کابل برگزار شد

Dec 14, 2017 - 17:25
کابل( پژواک، ۲۳قوس ۹۶): همایش بازاریابی آنلاین یا انترنتی به منظور اطلاع رسانی در مورد اهمیت، جایگاه، و تاثیرات مثبت بازاریابی آنلاین به مردم، برگزار شد.
Read More

وزارت مخابرات دستور داده است شبکه های اجتماعی"واتس اپ" و" تلگرام" مسدود شود

Nov 02, 2017 - 19:09
کابل(پژواک، ١١ عقرب ٩٦): اسناد افشا شده اداره تنظیم خدمات مخابراتی وزارت مخابرات(اترا) نشان می دهد که این اداره خواستار بسته شدن شبکه های اجتماعی واتس‌اپ، تلگرام و برخی حساب های کاربران توییتر و فیسبوک شده است.
Read More

خدمات انترنتی 4G در شهر هرات آغاز به فعالیت نمود

Nov 01, 2017 - 18:49
هرات (پژواک ١٠عقرب ٩٦) : برای نخستین بار در شهر هرات خدمات انترنتی 4G یا "نسل چهارم انترنت"، از سوی شرکت مخابراتی افغان بیسیم آغاز به فعالیت نمود.
Read More

يک محصل پوهنتون خوست هليکوپتر ساخته است

Oct 17, 2017 - 18:12
خوست (پژواک، ٢٥ ميزان ٩٦): يک محصل پوهنتون خوست، هليکوپترى ساخته که شکلی مشابه به هليکوپترهاى اپاچى امريکايى را دارد.
Read More

"به زودى خدمات انترنتی بهتر و ارزانتر خواهد شد"

Oct 15, 2017 - 16:57
کابل (پژواک،٢٣ ميزان ٩٦): وزارت مخابرات، به يک شرکت خدمات پستى که مى خواهد پنج ميليون دالر در افغانستان سرمايه گذارى کند، جواز فعاليت داد و اعلام کرد که به زودى خدمات انترنتی بهتر و ارزانتر خواهد شد.
Read More

آريوبی: سيستم جمع آورى ماليات مخابراتى شفاف نيست

Oct 03, 2017 - 15:24
کابل (پژواک، ۱۱ ميزان ۹۶): سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مى گويد که در جريان دو سال گذشته، اضافه ازهشت ميليارد افغانی محصول از خدمات مخابراتی جمع آورى شده؛ اما با آنهم سيستم جمع آورى ماليات مخابراتى شفاف نيست.
Read More

طالبان در کندز فعالیت شبکه های مخابراتی را از طرف شب منع کرده اند

Sep 20, 2017 - 17:59
شهرکندز(پژواک،٢٩سنبله ٩٦): مقامات محلی کندز می گویند که طالبان مسلح، شبکه های مخابراتی را مجبور کرده اند که از طرف شب، فعالیت های خود را متوقف نمایند و طالبان نیز این موضوع را تایید می کنند.
Read More

يک محصل در خوست تانک نظامى نمونه يى ساخته است

Sep 12, 2017 - 13:41
شهرخوست (پژواک، ٢١سنبله ٩٦): يک محصل در ولايت خوست، تانک نمونه يى اردوى ملى را ساخته و از دولت مى خواهد که وسايل تعليمات تخنيکى و امکانات بيشتر به وى تهيه کند. اين جوان که رشيدالله نام دارد، باشنده ولسوالى اسماعيل خيل و مندوزى خوست است که فعلاً محصل...
Read More

نشست سران سازمان همکاری های اسلامی در زمينۀ ساينس و تکنالوژی برگزارگرديد

Sep 10, 2017 - 19:35
کابل (پژواک،١٩ اسد ٩٦): د ر نخستين اجلاس سران سازمان همکاری های اسلامی در زمينۀ ساينس و تکنالوژی که با اشتراک رييس جمهورغنى در شهر آستانه پايتخت قزاقستان برگزار شد بر تقويت همکاری و هماهنگی ميان اعضای سازمان همکاری های اسلامی تاکيدگرديد. در اين...
Read More

افغانستان خواهان کمک در بخش تکنالوژى از هند شد

Jul 31, 2017 - 13:42
کابل (پژواک، ٩ اسد ٩٦): وزارت مخابرات و تکنالوژى معلوماتى مى گويد که با هند صحبت خواهد کرد؛ تا ماهوارۀ ويژه ای براى افغانستان بسازد.
Read More

عبدالله: زنان افغان ميتوانند درسطح جهان افتخار بيافرينند

Jul 22, 2017 - 15:39
کابل(پژواک،٣١سرطان۹۶): رییس اجرایی حکومت، از موفقیت های تیم روبات سازان افغان در ایالات متحدۀ امریکا ستایش کرده گفت که دستاورد تیم روبات‌ساز دختران افغانستان، نشان داد که زنان کشور می‌توانند در سطح جهان بدرخشند و افتخار بیافرینند. داکتر عبدالله...
Read More

تیم دختران روبات ساز افغان برندۀ مدال نقره شد

Jul 19, 2017 - 12:35
کابل (پژواک، ٢٨سرطان ٩٦): تيم دختران روبات ساز افغانستان، برندۀ مدال برونز در مسابقات بين المللى روبات سازى در امريکا شد. اين مسابقات سه روزه، ديروز در شهر واشنگتن دى سى پايتخت امريکا به پايان رسيد، که تيم شش نفرى دختران افغان نيز در آن اشتراک...
Read More

سادات: در سال روان تمام ولايات از طريق فايبرنورى باهم وصل مى شوند

Jun 17, 2017 - 15:16
کابل (پژواک، ۲۷ جوزا ۹۶): وزارت مخابرات، از تکميل کار پروژۀ پنج هزار تيليفون ديجيتل و ۱۵۰ کيلومترلين شبکه فايبرنوری در ولايات پکتيا و خوست خبرداده و مى گويد که درسال روان، نُه ولايت باقى مانده نيز از طريق فايبرنورى باهم وصل مى شوند.
Read More

وزارت مخابرات: طرح جلوگیری از فروش سیم کارت های ثبت ناشده اجرا می شود

May 24, 2017 - 17:38
کابل(پژواک، ۳ جوزا۹۶): در پی ابراز نگرانی در مورد استفاده گسترده از سیم کارت های ثبت ناشده در کشور، وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اعلام کرد که طرح جلوگیری از فروش این سیم کارت ها تهیه شده و به زودی عملی می شود.
Read More

طرح هاى جديد تکنالوژى ده ها جوان به نمايش گذاشته شد

May 06, 2017 - 11:54
کابل (پژواک، ١٦ثور٩٦): براى نخستين بار يک نهاد امريکايى در افغانستان، به هدف حمايت از طرح هاى جديد تکنالوژى ميان ده ها جوان، رقابتى را راه اندازى کرد. دراين رقابت که از سوى نهاد امريکايى (AngelHack) راه اندازى گرديده بود، دست کم ٣٥ جوان افغان بشمول...
Read More

روند عرضه خدمات انترنتی نسل چهارم در کشور آغاز شد

May 04, 2017 - 18:06
کابل(پژواک،۱۴ثور۹۶): یک شرکت خصوصی مخابراتی اعلام کرد که روند ارایه خدمات انترنتی (4G) یا نسل چهارم را در کشور آغاز کرده است.
Read More

وزارت مخابرات: شرکت هاى مخابراتى ازعرضۀ سيم کارتهاى فعال خود دارى نمايند

Apr 21, 2017 - 14:41
کابل(پژواک،اول ثور ٩٦): وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، ازشرکت های مخابراتی خواست که از عرضۀ سیمکارت های فعال در بازار خودداری کرده پس ازاين سیمکارت ها را به صورت غیر فعال عرضه نمایند.
Read More

وزارت مخابرات از آمادگی برای عرضۀ اینترنت نسل چهارم خبر داد

Feb 22, 2017 - 19:09
کابل(پژواک، ٤ حوت ٩٥): وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی می گوید که شرایط برای عرضۀ خدمات اینترنتی نسل چهارم (4G) در کشور فراهم شده است و شرکت های مخابراتی، می توانند درخواست های خود را به این وزارت ارایه کنند.
Read More

قيمت خدمات انترنتى ٢٠ درصد کاهش يافت

Feb 07, 2017 - 16:50
کابل (پژواک، ۱۹ دلو ۹۵): وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، کاهش ٢٠ درصدى در قيمت خدمات انترنتى را اعلام نموده؛ اما مى گويد که اگر در قيمت شرکت هاى عرضۀ خدمات انترنتى کاهش ديده نشود، تخفيف داده شده دوباره از آنان گرفته می شود.
Read More