خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
دولت و سياست

باشندگان لوگر به رئیس جمهور امریکا «مدال شجاعت» دادند

Jan 15, 2018 - 19:13
کابل (پژواک، ۲۵جدی۹۶): شماری از باشندگان ولایت لوگر با قدردانی از موضع گیری و اقدامات اخیر رئیس جمهور امریکا علیه پاکستان، به او «مدال شجاعت» داده‌اند.
Read More

کمیسیون تدارکات ملی ۸ قرارداد را منظور کرد

Jan 15, 2018 - 18:36
کابل (پژواک ٢٥ جدى ٩٦): کميسيون تدارکات ملى،هشت قرارداد را به ارزش مجموعى ٢٣٢ ميليون افغانى منظور کرده است.
Read More

نشست مقدماتی کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی درتهران برگزار شد

Jan 15, 2018 - 18:27
تهران (پژواک، ۲۵جدی۹۶): هیئتی از ولسی جرگه افغانستان که در کنفرانس پارلمان‌های کشورهای اسلامی در تهران شرکت کرده است، خواستار توجه جدی جهان اسلام به وضعیت افغانستان شده است.
Read More

ابراهيمى: پاکستان در راس کشورهاى حامى تروريزم قرار دارد

Jan 15, 2018 - 16:51
کابل(پژواک،۲۵جدی۹۶): برخی اعضای ولسی جرگه، از سفر هیـئت شورای امینت سازمان ملل متحد به کابل، استقبال کرده می گویند که سفر اين هيئت، نشان می دهد که افغانستان هنوز هم در محراق توجه جامعه جهانی قرار دارد.
Read More

ولسى جرگه: طرح جديد بودجه سال مالى (١٣٩٧) غيرمتوازن است

Jan 15, 2018 - 16:44
کابل (پژواک،۲۵جدی۹۶): اعضای ولسی جرگه، طرح جديد بودجه را غيرمتوازن مى دانند و شمارى از آنها انتقاد دارند که در اين طرح، براى برخى ولايات پروژه هاى زياد؛ اما براى شمارى هيچ پروژه اى در نظر گرفته نشده است.
Read More

"چين حامى از بین بردن ریشه ها و منابع تروریزم است"

Jan 15, 2018 - 16:09
کابل(پژواک، ٢٥ جدى ٩٦): سفير چين در کابل، ضمن تاکيد بر همکارى کشورها در مبارزه با دهشت افگنى مى گويد که حمایت از صلح بین الافغانی، پيشرفت اقتصادى افغانستان و احياى راه ابريشم در صدر برنامه هاى کشورش قرار دارد.
Read More

افغانستان و ملل متحد ۴۳۰ میلیون دالر فراخوانِ کمک داد

Jan 15, 2018 - 15:40
کابل (پژواک ٢٥جدى ٩٦): حکومت افغانستان و دفتر هماهنگی کمک‌های بشری سازمان ملل متحد (اوچا)، برای کمک‌های بشردوستانه به این کشور، ۴۳۰ میلیون دالر فراخوان کمک داد. درخبرنامه دفترمطبوعاتى رياست اجرايى حکومت که امروز به آژانس خبرى پژواک مواصلت کرده ،...
Read More

فرمان تقنینی رییس جمهور در مورد طرح قانون اجتماعات، اعتصابات و تظاهرات رد شد

Jan 15, 2018 - 15:33
کابل (پژواک،۲۵جدی۹۶): ولسی جرگه، فرمان تقنینی رییس جمهور در مورد طرح قانون اجتماعات، اعتصابات و تظاهرات را رد کرد و آن را خلاف قانون خواند. فوزیه کوفی رییس کمیسیون حقوق بشر و امور زنان ولسی جرگه، در نشست امروز اين جرگه گفت که اين فرمان تفنينى رييس...
Read More

داکترعبدالله: تمرکز بیش ازحد تصامیم در مرکز، دشواریهایی را به وجود آورده است

Jan 15, 2018 - 12:28
کابل (پژواک، ٢٥ جدى٩٦): رييس اجراييۀ افغانستان در ديدار با هیئت شوراى امنيت ملل متحد، بر غیرمتمرکزسازی نظام اداری و بروکراتیک در کشور تأکید ورزیده افزود که تمرکز بیش از حد تصامیم در مرکز، دشواری‌هایی را به وجود آورده است. درخبرنامۀ دفتر مطبوعاتى...
Read More

ریيس جمهور و هيئت شوراى امنيت ملل متحد برافزايش فشارها بر پاکستان تاکيد کردند

Jan 15, 2018 - 10:33
کابل(پژواک، ٢٥ جدى ٩٦): در ديدار محمد اشرف غنی رييس جمهور با هیئت شورای امنیت سازمان ملل متحد؛ به‌ منظور برقراری ثبات در افغانستان، بر افزایش فشارها بالای پاکستان و اقدامات مشترک برای گفتگوها تاکید شد. در خبرنامه دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری که به...
Read More

گفتگوهای مقدماتی نمایندگان دولت افغانستان و گروه طالبان در ترکیه جريان دارد

Jan 14, 2018 - 23:02
کابل (پژواک ٢٤جدى ٩٦): مذاکرات "غیررسمی" نمايندگان دولت افغانستان و گروه طالبان به هدف زمينه سازى براى آغاز گفت وگوهاى رسمى ،درشهراستانبول ترکيه درجريان است .
Read More

کرزی: حضور امریکا در افغانستان باید برای تامین صلح و امنیت باشد

Jan 14, 2018 - 19:53
کابل(پژواک،۲۴جدی۹۶): حامد کرزی رئیس جمهور پیشین کشور می گوید که حضور امریکا در افغانستان نباید برای افزایش بی ثباتی و بحران در منطقه باشد، بلکه این کشور باید برای تامین صلح و امنیت کار کند.
Read More

رييس مشرانو جرگه بر عملى شدن منظورى استعفاى عطامحمد نور تاکيد کرد

Jan 14, 2018 - 16:52
کابل (پژواک،۲۴جدی۹۶): رييس مشرانوجرگه، بر عملى شدن منظورى استعفاى عطامحمد نور تاکيد کرد و برخى اعضاى مشرانوجرگه مى گويند ناگزيراند که به دليل نبود عدالت در تقررى ها به اداره هاى حکومت مراجعه کنند.
Read More

"حکومت بايد تصوير واقعى از مداخلات پاکستان در افغانستان را به هيئت ملل متحد ارايه کند"

Jan 14, 2018 - 15:57
کابل (پژواک،۲۴جدی۹۶): مشرانوجرگه، ضمن استقبال از نشست صلح افغانستان در ترکيه، از حکومت خواست که تصوير واقعى وضعيت امنيتى کشور و مداخله هاى پاکستان در امور افغانستان را به هيئت شوراى امنيت ملل متحد ارايه کند.
Read More

منابع: نشست صلح افغانستان در ترکيه آغاز شده است

Jan 13, 2018 - 20:15
کابل (پژواک، ٢٣ جدى ٩٦): منابع مختلف می گویند که امروز نشست چهارجانبه در مورد صلح افغانستان در شهر استانبول ترکيه آغاز شده است.
Read More

يک هيئت شوراى امنيت ملل متحد به کابل رسيده است

Jan 13, 2018 - 19:47
کابل (پژواک، ٢٣ جدى ٩٦): يک هيئت بلندپايۀ شوراى امنيت سازمان ملل متحد، در سفر رسمى وارد افغانستان شده است. يک منبع حکومت وحدت ملى، امروز(٢٣جدى) به آژانس خبرى پژواک گفت که اين هيئت، قبل از ظهر امروز وارد کابل شده است. منبع افزوده است که هيئت مذکور؛...
Read More

طرح قانون شورای طبی تصویب شد

Jan 13, 2018 - 16:11
کابل (پژواک، ۲۳جدی۹۶): ولسی جرگه، با اکثریت آراء طرح قانون شورای طبی را تصویب کرد و در صورت تايید مشرانوجرگه و توشیح رئیس جمهور، شورای طبی به عنوان یک واحد جدید اداری ایجاد خواهد شد.
Read More

سيد حفيظ الله هاشمى به حيث کميشنر جديد کميسيون انتخابات تعیين شد

Jan 13, 2018 - 13:07
تعقیب دوم - کابل(پژواک، ٢٣ جدى ٩٦): سيد حفيظ الله هاشمى به حيث کميشنر جديد کميسيون مستقل انتخابات تعیین گردید. در يک خبرنامه که امروز ٢٣ جدى از رياست جمهورى به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است، که در حضورداشت محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی...
Read More

سفير افغانستان در ايران: گروه هاى تروريستى اهداف فراتر از افغانستان عليه همسايگان ما دارند

Jan 13, 2018 - 09:39
تهران (پژواک، ٢٣ جدى ٩٦): سفیر افغانستان در ایران ميگويد که کشورهای همسایه و منطقه در برخورد با گروه‌های تروریستی در افغانستان، نبايد تفکیک قايل شوند؛ چون تروریسم خوب و بد وجود ندارد. داکتر نصیراحمد نور اين مطلب را در گفتگو با يک رسانۀ ايرانى در...
Read More

«معرفی شدن والی جدید بلخ در قول اردوی شاهين آوازه سر چوک است»

Jan 12, 2018 - 15:01
مزار شریف(پژواک، ٢٢ جدى ٩٦): قول اردوی ٢٠٩ شاهين در شمال کشور، خبرهای معرفی شدن والی جدید بلخ در آن قوماندانی را رد کرده، این گفته ها را آوازه سر چوک می داند. رییس جمهور محمد اشرف غنی چندی قبل استعفای عطا محمد نور والی اسبق بلخ را پذیرفت و انجنیر...
Read More