خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

کنفرانس علماى جهان اسلام در بارۀ افغانستان، چهار ماه بعد در عربستان برگزار ميگردد

کنفرانس علماى جهان اسلام در بارۀ افغانستان، چهار ماه بعد در عربستان برگزار ميگردد

Mar 19, 2018 - 15:18

کابل (پژواک، ٢٨ حوت ٩٦): سفیر سازمان همکاری‌های اسلامی در افغانستان ميگويد که قرار است کنفرانس علماى جهان اسلام در باره افغانستان، حدود چهار ماه بعد در کشور عربستان سعودى برگزارگردد.

حسین اونی بتسالی سفیر سازمان همکاری‌های اسلامی در افغانستان، اين اظهارات را امروز در ديدار با صلاح‌الدین ربانی سرپرست وزارت امور خارجه کشور ابراز کرده است.

در خبرنامه اى مطبوعاتى وزارت امور خارجه که به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است که بتسالی از آمادگی کشور شاهی عربستان سعودی برای میزبانی از کنفرانس علمای جهان اسلام در باره افغانستان که با همکاری سازمان ياد شده برگزار می‌گردد و پیشنهاد آن کشور برای برگزاری کنفرانس یاد شده در نیمه اول ماه جولای سال روان میلادی خبر داد.

وی همچنان بر حمایت همه‌جانبه سازمان همکاری‌های اسلامی از روند صلح به رهبری و مالکیت افغانستان تأکید نمود.

وزیر امور خارجه کشور، نقش سازمان همکاری‌های اسلامی در پشتیبانی از تلاش‌های صلح دولت افغانستان و همکاری آن سازمان در این زمینه را با اهمیت خوانده و از تلاش‌های بتسالی در زمینه برجسته‌تر شدن نقش سازمان یاد شده در افغانستان ابراز سپاس نمود.