خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

٢٨ جنگجوى خارجى در بدخشان کشته و مجروح شدند

آرشيف

٢٨ جنگجوى خارجى در بدخشان کشته و مجروح شدند

Jan 16, 2018 - 12:59

فيض آباد (پژواک،٢٦جدى ٩٦): منابع امنيتى در ولايت بدخشان مى گويند که در اثر يک حملۀ هوايى در روستاى خستک ولسوالى جرم اين ولايت، ١٧ جنگجوی خارجى کشته شده و ١١ تن ديگر آنها مجروح گرديدند.

يک منبع رياست امنيت ملی بدخشان که نخواست نامش گرفته شود گفت که شب گذشته، طيارات جنگی A-29  وزارت دفاع ملی، مرکز تعليمی تروريستان خارجی را در منطقۀ خستک ولسوالی جرم که  درخانه فردى، به نام الماس خان قرارگاه داشتند، هدف قرار داد.

موصوف افزود که درنتيجۀ اين حمله (۱۷) خارجی شامل اتباع تاجکستان، از بکستان٬ چيچن٬ و پاکستان   کشته شده و به تعداد(۱۱) تن شان زخم برداشته اند.

احمد جاويد مجددی عضو شورای ولايتی ونماينده مردم ولسوالی جرم بدخشان، به آژانس خبرى پژواک گفت  که دراين حمله (۴) تن از اهالی قريه خستک نيز مجروح و يکتن شان کشته شده است.

منابع محلى در ولايت بدخشان مى گويند که منطقه خستک ولسوالی جرم، از چند سال به اينطرف محل تجمع تروريستان خارجی بوده و در حدود (۵۰) فاميل از اين تروريستان دراين دره زندگی مى نمايند.