خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دو انتقال دهندۀ مواد مخدر در جوزجان بازداشت شدند

دو انتقال دهندۀ مواد مخدر در جوزجان بازداشت شدند

Jan 16, 2018 - 11:53

شبرغان (پژواک،٢٦جدى ٩٦): منابع امنيتى در ولايت جوزجان مى گويند که دو تن در پيوند به انتقال ١٤٧کيلوترياک با يک موتر، در شهر شبرغان توسط پوليس مبارزه با مواد مخدر بازداشت شدند.

مل پاسوال فقيرمحمد جوزجانی قوماندان امنيه ولايت جوزجان، به آژانس خبرى پژواک گفت که  نيروهای کشفی مديريت مبارزه با مواد مخدر، اطلاع دادند که قرار است دو تن ذريعۀ يک عراده موتر نوع کرولا، مقداری ترياک را به نقطه نامعلومی قاچاق کنند.

وی افزودکه بعدا آنها داخل اقدام شده، دو تن مظنون قضيه را با موتر شان بازداشت نموده وبه قرارگاه قوماندانی امنيه انتقال دادند.

اين منبع امنيتى خاطرنشان کرد که مواد مخدر، طوری در موتر جابجا شده بود که پيدا کردن آن، کمی دشوار بود؛ اما  منسوبين مديريت مبارزه با مواد مخدر، پس از بررسی دقيق آنرا از موتر بيرون کشيدند.

جوزجانی گفت مقدار مواد جابجا شده در داخل موتر که ١٤٧ کيلو تریاک مى باشد، در موجوديت هيئت موظف قيد و ضبط گرديد و اين مواد، از ولسوالی چمتال ولايت بلخ بارگيری شده و اينکه به کجا انتقال داده مى شد تا کنون واضح نشده است.

 قوماندان امنيه گفت دو تن از افرادی که در پيوند به اين قضيه گرفتار شده اند، گفته اند که از مواد جابجا شده در داخل موتر، اطلاع نداشتند و آنها صرف برای انتقال موتر توظيف شده بودند.

اين در حاليست که ده روز قبل نيز پنج تن از قاچاقبران، در حالی با دو عراده موتر گرفتار شدند، که قصد انتقال ٢٧١ کيلوگرام ترياک را به ساحات دشت ليلی داشتند.