خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در درگيرى بر سر مالکیت زمين ٨ فرد ملکى و دو پوليس مجروح شدند

آرشيف

در درگيرى بر سر مالکیت زمين ٨ فرد ملکى و دو پوليس مجروح شدند

Sep 04, 2017 - 16:27

 

تالقان (پژواک، ١٣ سنبله): در نتيجۀ درگيرى بر سر مالکيت زمين ميان پوليس و باشندگان محل در ولسوالى ورسج تخار، هشت فرد ملکى و دو پوليس مجروح شده اند.

عبدالمعاب باشنده منطقۀ خانقاه ولسوالى ورسج، امروز به آژانس خبرى پژواک گفت که خواهرزادۀ ابراهيم بيکزاد مدير استخبارات قوماندانى امنيۀ اين ولايت، صبح امروز قصد تصرف زمين مردم را داشت.

موصوف افزود: "وى با مقاومت مردم مواجه شد؛ بعداً مامايش بخاطر حمايت از وى يک تانک، پنج موتر نوع رينجر و ده ها پوليس را به منطقه اعزام کرد."

به گفته وى، پوليس بالاى باشندگان محل شليک نموده و در نتيجه هشت تن مجروح شده اند.

مل پاسوال فقيرمحمد جوزجانى قوماندان امنيه اين ولايت نيز اين حادثه را تاييد کرده گفت که بيکزاد، بخاطر طرفدارى از خواهرزاده اش، با مردم ملکى در ورسج درگير شده است.

وى افزود که براى بررسى اين موضوع، جهانگير کرامت آمر امنيت را توظيف کرده تا در مورد چگونگى اين حادثه معلومات جمعاورى نمايد.

اما ابراهيم بيکزاد، درين مورد به پژواک گفت که وى با مردم بر سر مالکيت زمين درگير نشده است.

وى افزود: "ما بخاطر تجليل از عيد به خانۀ دوستا رفته بوديم، که در حال برگشت از آنجا، با فيرها مواجه شديم و در اين هنگام، پوليس نيز به سوى آنها فير کرد."

 به گفتۀ وى، در اين فيرها دو تن از افراد پوليس نيز مجروح شده اند.